پیشنهاد رونالدینیو به بارسا

سایت گل- رونالدینیو، ستاره سابق بارسا، معتقد است متس هوملس، مدافع بوروسیا دورتموند، می تواند خرید بسیار خوبی برای آبی و اناری ها باشد.

باشگاه کاتالانی سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع جدید در بازار نقل و انتقالات تابستانی هستند و از این ملی پوش آلمانی به عنوان یکی از گزینه های اصلی آنها نام برده می شود.

رونالدینیو در گفتگو با نشریه بیلد گفت:" هوملس از نظر فیزیکی بسیار قوی است. او تکنیک بالایی دارد؛ پاس های دقیق و در بسیاری از نبردهای تن به تن برنده می شود.

او کیفیت بالایی دارد؛ کیفیتی که بسیاری از مدافعان از آن برخوردار نیستند. من مطمئنم که از کیفیت لازم برای بازی در بارسا برخوردار است."

 

رونالدینیو همچنین ماریو گوتزه را مورد ستایش قرار داد و اعلام کرد که این ملی پوش جوان آلمانی می تواند به یک سوپراستار تبدیل شود.

 

" من همه بازیکنان دورتموند را نمی شناسم اما اما بازیکن تکنیکی و ریز نقش خط میانی آنها، گوتزه، را می شناسم. او توانایی های فوق العاده ای دارد.  

 

نحوه حمل توپ و پاس های او فوق العاده است. او از همه توانایی های لازم برای تبدیل شدن به بازیکنی در کلاس جهانی برخوردار است."

 

رونالدینیو که در سال 2006 با بارسا قهرمان چمپیونزلیگ شد، در مورد دیدار پیش روی آبی و اناری ها مقابل بایرن در نیمه نهایی این رقابت ها گفت:" به نظر من، بارسا مدعی اصلی قهرمانی د ر چمپیونزلیگ است.

 امیدوارم آنها قهرمان شوند. آنها در دیدارهای مراحل قبلی مقابل میلان و پاری سن ژرمن توانایی های شان را نشان دادند.آنها تیمی عالی هستند که می توانند با فشارها کنار بیایند. آنها تیم مهمی در این مقطع از رقابت ها هستند."

 

/ 0 نظر / 10 بازدید