15بازیکن رئال خواستار خروج مورینیو از برنابئو

خبرگزاری فرانسه در خبری اعلام کرد که روزنامه ال پایس چاپ اسپانیا مدعی شده است که 15 بازیکن رئال مادرید به اضافه 5 تن از بازیکنان قدیمی و ارشد این تیم خواستار قطع همکاری قوهای سپید با مورینیو سرمربی کنونی این تیم برای فصل بعد شده‌اند.

به گزارش فارس، این بازیکنان نمی‌خواهند که مورینیو سرمربی پرتغالی این تیم برای فصل بعد روی نیمکت این تیم بنشیند.

ال پایس روز شنبه گزارش داده است که مورینیو تا سال 2016 با رئال مادرید قرارداد دارد اما زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که می‌خواهد رئال را ترک کند.

روز جمعه مانوئل آلوارز رئیس باشگاه سی دی کانیاس که پسر مورینیو عضو آن است مدعی شده بود که سرمربی پرتغالی رئال مادرید به وی گفته است که فکر نمی‌کنم برای فصل بعد در رئال مادرید باشم.

به هر حال آقای خاص مدعی شده که رابطه خوبی با فلورنتینو پرز مدیرعامل باشگاه رئال دارد و درباره همکاری آینده‌اش با رئال مادرید در آخر فصل با پرز تصمیم‌گیری و صحبت خواهد کرد.

مورینیو همچنین گفته که رابطه خوبی با خوزه آنخل سانچس مدیر ورزشی رئال دارد و این باعث می‌شود که آرام باشند و بدون دغدغه به آنالیز تیم برای بازی‌های آینده رئال بپردازند.

همچنین روزنامه ال پایس مدعی شده که بر اساس یک نظرسنجی که از سوی پرز از بین بازیکنان رئال مادرید صورت گرفته است، اکثر آنها علاقه‌ای به ادامه همکاری با مورینیو برای سرمربیگری این تیم در فصل بعد را ندارند.

ضمن اینکه 5 بازیکن قدیمی رئال مادرید نیز مخالف ادامه همکاری رئال با مورینیو هستند و مدعی شده‌اند که از چند باشگاه پیشنهاد دارند و در صورتی که رئال مادرید با مورینیو قطع همکاری نکند آنها باشگاه را ترک خواهند کرد.

برای همه مشخص شده که مربی اسبق چلسی با یکسری از بازیکنان رئال از جمله سرخیو راموس و ایکر کاسیاس رابطه خوبی ندارد و اخیرا نیز لوپز را جایگزین کاسیاس درون دروازه این تیم کرده است، ضمن اینکه ژابی آلونسو نیز که قراردادش با رئال مادرید سال 2014 به اتمام می‌رسد، تاکنون هیچ واکنش و علاقه‌ای برای تمدید قرارداد با قوهای سپید از خود نشان نداده است که به ادعای این روزنامه یکی از علت‌هایش می‌تواند رابطه نامناسب این بازیکن با مورینیو باشد.

/ 0 نظر / 10 بازدید